Тур в Японію

Разом з японським туроператором Mirai Japan запрошуємо Вас у подорож до Японії.

Японія — казкова країна, де є що подивитись і чим зайнятись у будь-яку пору року, коли б Ви не поїхали. Японія — це гарний та багатограний Токіо, імператорська столиця Кіото, місто Нара з ручними оленями. На одному острові гармонійно живуть інновації та технологічність поряд з аутентичністю та традиціями.

Тут можна не тільки спостерігати на насолоджуватись пейзажами. Туристи з усіх країн світу їдуть сюди за унікальним досвідом. Уроки карате та айкідо з майстрами легендарних шкіл, аутентичні чайні церемонії, вечеря з гейшами та заняття з японської каліграфії, одягання кімоно та розмови з сумоїстами — все це тільки початок Вашого знайомства з цією надзвичайною країною!

Туристична компанія Mirai Japan має величезний досвід у розробці оригінальних, цікавих, індивідуальних та групових подорожей в усі регіони Японії. Головний офіс знаходиться в Японії, тому Ви можете бути впевнені в якості послуг.

Mirai Japan у співробітництві з JLSchool пропонує повний спектр послуг: індивідуальні та групові тури, візова підтримка, унікальні екскурсійні програми, бронювання готелів, трансфер, майстер класи та багато іншого.

Ознайомитись з варіантами турів та подати заявку на тур можна на сайті funjapan.ru.

Або пишіть нам, і ми підберемо Вам ідеальний відпочинок:

office@jlschool.com.ua,

097-676-7375 (Viber, Telegram, WhatsApp).

jlschool.logo_100_100