Олеся Шарова

JLSchool

Олеся Шарова

Засновник школи. Викладач та перекладач

  • Напрямок роботи: групові та індивідуальні заняття, усні та письмові переклади.
  • Освіта: КНУ ім. Т. Шевченко, спеціальність «японська мова та література» 2003-2009; Університет Цукуба, Японія 2008-2009.
  • Досвід викладання: з 2012 року.
  • Досвід роботи перекладачем: з 2007 року.
  • Хоббі: мови, психологія, культура Сходу, міський туризм.
  • Мови: японська, англійська, китайська.

Коннічі-ва, друзі! На сьогоднішній день мені 34 роки і зараз сміливо можу сказати, що японська мова сама обрала мене. Я почала її вивчати ще в школі, потім вступила на спеціальність «японська мова» в університет в Києві, жила і навчалась в Японії. І до сьогоднішнього дня продовжую працювати виключно з цією мовою.
Японська – неперевершена! Вивчаючи інші мови, розумію, що жодна не зрівняється з нею красою та глибиною. Вона не просто цікава, її досліджуєш безкінечно. В мові відображається світогляд, мислення, культура країни. Вчити її легко і дуже цікаво.
Я безперечно рекомендую її дітям! Спорт, музика і мови – три сфери, які гармонійно виховують багату духовно та талановиту особистість. Японська – розвиває і образне мислення (ієрогліфи), і аналітичне мислення (не вийде дослівно перекладати лексичні одиниці з нашої мови на японську), і критичне мислення (багатогранна культура дає свій відбиток на особливостях мовлення). Ця мова дуже збагатить розвиток вашої дитини.
Якщо ви доросла людина, не важливо скільки вам років, почніть вивчати японську – і ви відкриєте новий світ для себе, розширите кругозір, що допоможе як в житті, так і в роботі!

Інші викладачі

Богдана Заліпа

Богдана Заліпа

Креативний директор
Анастасія Борисюк

Анастасія Борисюк

Викладач. Японська для дітей
Наталія Щербань

Наталія Щербань

Викладач та перекладач