Наталія Щербань

JLSchool

Наталія Щербань

Викладач та перекладач

  • Напрямок роботи: групові та індивідуальні заняття, усні переклади, заняття ікебани.
  • Освіта: КНУ ім. Т. Шевченко, спеціальність «японська мова і література» 2009-2016; Університет Рюкоку, Японія 2013-2014.
  • Досвід викладання: з 2012 року.
  • Досвід роботи перекладачем: з 2012 року.
  • Хоббі: мови, ікебана, бойові мистецтва, психологія, культура Сходу, подорожі.
  • Мови: японська, англійська, німецька.

Японська мова дає можливість подивитися на звичні речі під новим кутом. Адже у японців для кожної дії та стану є своє слово! Навіть для того, на що в нашій мовній картині світу ми не звертаємо увагу. Повага та вдячність за чужий труд – оцукаресама, сезонне насолодження красою цвітіння дерев – ханамі, «лісові ванни» - щінрін’йоку, мета та сенс життя – ікігай. Разом із зануренням у мову ви впізнаєте нову корисну філософію.

А ще я дуже люблю, коли учні говорять японською вже з першого уроку! Розповісти про себе, свою родину, улюблену страву, хоббі ви зможете всього через місяць занять. Домашнє завдання – подивитись частину аніме, японського блогера чи розібрати улюблений опенінг. Чому б і ні?

За свої 8 років викладання японської, я встигла провчитись в Японському університеті, звозити своїх студентів в Японію, навіть відправити декількох туди на навчання, бути консультантом з японського етикету та комунікацій в міжнародних компаніях, працювати перекладачем письмовим та усним, стати викладачем мистецтва ікебана і навіть почати писати дисертацію з вивчення невизначенності в японській мові.
Мої ідеальні учні – хлопці та дівчата з почуттям гуморі та любов’ю до японської культури. А якщо ви фанати аніме, ну тоді ми точно знайдемо спільну мову, даттебайо.

Інші викладачі

Богдана Заліпа

Богдана Заліпа

Креативний директор
Анастасія Борисюк

Анастасія Борисюк

Викладач. Японська для дітей
Олеся Шарова

Олеся Шарова

Засновник школи. Викладач та перекладач