Богдана Заліпа

JLSchool

Богдана Заліпа

Креативний директор

Я все своє життя пов' язала з музикою. Йоган Себастьян Бах в свій час сказав дві мудрі речі: “У музиці немає нічого особливого. Треба просто вдаряти по правильних клавішах в правильний час - а інструмент грає сам. " і "Мені довелося багато працювати. Той, хто буде так само працьовитий, доб'ється такого ж успіху".

Музика і японська мова чимось схожі.

Найважливіше - це завзяття і любов до того, чим ви займаєтесь. А результат, повірте, вас потішить. Коли ти просто вчиш ноти, а потім лунає музика. Так само вивчаєш спочатку ієрогліфи, потім починаєш розуміти японську мову, а потім сам розмовляєш. Напевно, не має більш приємного відчуття. 

Головне завдання нашої школи – не тільки надати доступ до вивчення японської мови дорослим та дітям, але і поглибити ваш інтерес до неосяжно цікавої культури, мистецтва, побуту, мислення, традиції, свят, насправді можна довго перечисляти… 

Знання японської мови допоможе розвинути мислення і пам'ять, а також творчі здібності. Японські методики викладання є унікальні, їх тяга до працездатності і вміння відпочивати дивують. Японія - новий світ, який хочеться постійно пізнавати. 

JLSchool гарантує вам якісно і цікаво проведений час. На вас чекає розмовний клуб, майстер класи, японські ігри, як в закладі, так і на вулиці. І звичайно заняття. 

До зустрічі в JLSchool!

Інші викладачі

Анастасія Борисюк

Анастасія Борисюк

Викладач. Японська для дітей
Наталія Щербань

Наталія Щербань

Викладач та перекладач
Олеся Шарова

Олеся Шарова

Засновник школи. Викладач та перекладач