Про нас

JLSchool, в першу чергу, — це команда професіоналів, для яких японська мова не просто сфера діяльності, а цінна складова життя: це одночасно і робота, і хобі, і шлях до саморозвитку, і джерело радощів та натхнення. Всі викладачі мають вищу педагогічну освіту, достатньо великий досвід роботи, володіють найкращими методиками подачі матеріалу та згуртовані в дружню міцну команду, що робить атмосферу в класах приємною, легкою та мотивуючою. Викладання японської мови є основною спеціалізацією, що вже саме по собі говорить про якість роботи.

Школа успішно працює в Києві з вересня 2013 року. Продовжує розширювати спектр своїх можливостей, вишукує нові шляхи швидкого запам’ятовування ієрогліфіки та синонімічних слів, розвитку у слухачів гнучкість сприйняття та використання різних форм мовлення (ввічливої, простої розмовної). Школа росте і розвивається разом зі своїми студентами.

JLSchool надає ефективні учбові матеріали, подає гарну методику вивчення. Рівень студентів зовсім різний: від самого початкового до високого. Різні форми викладання: індивідуальні заняття, заняття в групах, а також уроки по Skype/Zoom. Заняття проводяться як для дорослих, так і для школярів. Крім того, надаємо високоякісні послуги письмового та усного перекладу з/на японську мову.

Приходьте, чекаємо на вас!

jlschool.logo_mini